18. 2. 2010

Co nového v SDMO - 2.část

18.02.2010 13:54 - 05. Zdravotně postižení lidé -trvalý odkaz

Co nového v SDMO - 2.část

     
Domažlice, 18.2.2010
Zdravím, moc děkuji za odpověď.
P. Novosad byl docela rozumný člověk; ale netuším, jestli je možné pražské sdružení kočírovat z Liberce. Možná kdyby se našel onen provozní ředitel, ale divil bych se, kdyby se do konkurzu vůbec někdo přihlásil - jednak jsem nevěřil svým očím, když jsem ve stanovách našel větu "provozní ředitel není oprávněn zcizovat majetek sdružení" (když už, tak proč tam neopsali i zbytek trestního zákoníku?), jednak je z inzerátu zřejmé, že ve skutečnosti nehledají provozního ředitele, ale fundraisera - shánět peníze je práce pro 1-2 lidi na plný úvazek, na ředitelování tedy asi moc času nezbyde - a navíc mizerně placeného (pokud má zpracovávat projekty, nebude mít čas shánět dary, ze kterých by mohl mít provizi).
No, uvidíme, snad na to také přijdou...
Přeji hezký den
Ondřej Bouda, Domažlice
     

Praha, 18.2.2010

Dobrý den pane Boudo,

SDMO, tak jak ho vede dr. Šprynarová je typicky pražská organizace. Pochybuju, že by ho mohl dr. Novosad vést z Liberce, protože jednak má sám pohybové problémy a jednak v SDMO spolu lidé příliš nediskutují, jak se říká modernějším způsobem nekomunikují. Na to by mohla dr. Šprynarová říci, že ZAMĚSTNANCI mají každý týden poradu. Jenže podle mě ZAMĚSTNANCI by neměli být podstatou sdružení lidí s DMO.

Nevím, jestli jste na webu SDMO prohlížel také diskusní fórum. To je jediné místo, kam může přidat člověk příspěvek přímo. Jinak to, co bude na hlavní stránce webu, určuje ZAMĚSTNANEC pan Ptáček. Ten ani nemá zájem, aby tam nějaké informace byly a hlavně neumí je tam technicky vkládat. Proto je tam většina příspěvků jako obrázky .jpg !!! - viz např
http://dmoinfo.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=342

Já už celé dva roky upozorňuji na to, že v obrázcích .jpg či jiných nevyhledá žádný vyhledavač informace obsažené v článku. Ale jak zaměstnanci tak členové výboru to ignorují.

Tedy když jsem nemohl nijak ovlivnit hlavní stránku webu SDMO, psal jsem aspoň do diskuse. Tu však nečtou ani zaměstnanci, ani členové sdružení. Když se loni blížila valná hromada, dal jsem do diskuse svoje představy o činnosti SDMO, svoji kandidaturu na předsedu i svůj návrh na změnu stanov.

To vše najdete v těchto odkazech:
http://www.dmoinfo.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=33
http://www.dmoinfo.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=31
http://www.dmoinfo.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=32

No, bylo to ignorováno jako vše, co nevyhovuje dr. Šprynarové.

Zdravím!
Tomáš Němec, Praha
     
Komentáře
Článek je bez komentářů

Žádné komentáře:

Okomentovat